2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

oberwil.nrOberwil Rebells - HBK Nitrianskí Rytieri Nitra 3:2 (0:1, 1:2, 1:0), góly: 24. Titka (Beniač, Frkáň), 35. Ladiver (Beniač, Cebo) – 11. Hackett (Senecal), 22. Wilson, 30. M.Muller (Slanec).

Finálový zápas začal v pomerne rýchlom tempe a zaplnený štadión videl dobrý hokejbal. Oberwil sa však viac dostával do šancí a v 11.minúte Hackett po dorážke posielal švajčiarsky tím do vedenia 0:1. Nitra mala na začiatku druhej časti možnosť hrať dve presilové hry za sebou, ale ani jednu nedokázala využiť. V 22.minúte sa Wilson dostal k odrazenej loptičke od mantinelu a pretlačil ju do siete. Nitra reagovala oddychovým časom a prinieslo to svoj výsledok, keď Titka tvrdou strelou dával kontaktný gól Rytierov. Oberwil gólom do šatne išiel opäť do dvojgólového vedenia. Nitra v tretej časti pokračovala aktívne a Ladiver v 35.minúte znižoval na rozdiel jedného gólu. V poslednej časti sa snažila Nitra vyrovnať, ale Oberwil podal vynikajúci výkon v obrane a domáci už nedokázali skórovať. Nitra napokon prehrala 3:2 a z prvého miesta sa tešil Oberwil.