2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

LG KladnoLG AZ Hokej Bratislava – HBC ALPIQ Kladno 5:4 (2:2, 2:1, 1:1), góly: 1.Fumač (Ondrušek), 12.Takáč (Kanich), 24.Fumač (Škultéty), 30.Ondrušek (Škultéty, Fumač), 45. Kanich – 10.Soukup (Šícha), 13.Kudela, 21.Šícha (Ogurčák)

Tretie štvrťfinále sľubovalo naozaj kvalitný a vyrovnaný hokejbal. Ten sa napokon od prvej minúty aj hral. Aj prvá tretina skončila nerozhodne 2:2. V druhej časti sa pokračovalo vo vyrovnanom priebehu, ale záver zvládli lepšie Bratislavčania, keď využili presilovú hru a gólom do šatne išli do vedenia o jeden gól. V polovici tretej tretiny malo Kladno opäť presilovú hru o jedného hráča, ale Bratislava dobrou obrannou hrou nedovolila súperovi sa dostať do vyloženej gólovej šance. Takmer dve minúty pred koncom zápasu Kladno hralo bez brankára a snažilo sa vyrovnať. Minútu pred koncom zápasu vyhodil loptičku z pásma Kanich a jeho pokus napokon skončil v bránke. Bratislava zvíťazila 5:3 a obhajca titulu ďalej nepokračuje.