2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

Nitra SkalicaHBK Nitrianskí Rytieri Nitra – HBK Hokejmarket Skalica 3:2 sn (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 2:1), góly: 2. Ecker (Frkáň), 24. Martiška (Ecker, Káčer), Thron rozhodujúci nájazd - 13. Janáč (Válek), 38. Smetana (Krajsa, Salajka)

Druhý semifinálový zápas sa tiež niesol vo vyrovnanom tempe. Nitra bola o niečo aktívnejšia a v druhej minúte Ecker po vyhratom buly skóroval. Odpoveď Skalice prišla dve minúty pred koncom prvej časti pri signalizovanom vylúčení domáceho celku skóroval Janáč. Druhú časť začala Skalica presilovou hrou, kde videli diváci viacero gólových šancí dokonca na oboch stranách. Rýchly hokejbal pokračoval aj v ďalšom priebehu. V 24. minúte Martiška po peknej kombinačnej akcii posielal Nitru opäť do vedenia. V poslednej časti dokázali v 38.minúte po presnej strele vyrovnať Skaličania a začínalo sa od začiatku. Nitra v samom závere zatlačila na súpera a dokonca hrali domáci aj presilovú hru. Gól sme aj napriek veľkej snahe Nitry nevideli. Počas celého predĺženia Nitra tlačila, ale skalická obrana bola pozorná a gól nepustila. O zápase museli rozhodnúť až samostatné nájazdy. O zápase rozhodla až 8.séria, keď víťazný gól dával Branislav Thron.