2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

obewil lgOberwil Rebells - LG AZ Hokej Bratislava 3:2 (1:0, 2:1, 0:1), góly: 13.Senecal (Wilson), 21.Senecal (Melliger). 27.Faina - 24.Doskočil (Škultéty), 39.Takáč (Vavro)

V prvom semifinálovom zápase začal švajčiarsky tím lepšie, bol aktívnejší a dokonca hral tri presilové hry. Paradoxne gól nepadol v hre o jedného hráča naviac, ale v 13.minúte Senecal rýchlou strelou nedal brankárovi LG šancu. V druhej časti nám začali góli pribúdať, ale Oberwil si stále držal potrebný náskok. V poslednej časti Bratislava ešte šesť minút pred koncom zápasu dokázala znížiť na rozdiel jedného gólu. Takmer dve minúty hralo LG bez brankára a snažili sa vyrovnať a vynútiť si predĺženie. Oberwil zápas už nepustil a stal sa prvým finalistom.