2 Hokejmarket Skalica 7
3 HBC Alpiq Kladno 3
4 Klagenfurt 0

titulka

LG skalicaHBK Hokejmarket Skalica - LG AZ Hokej Bratislava 3:4 pp (0:2, 2:1, 1:0, 0:1), góly: 19. Holaza (Krajsa), 25. Rampáček (Sobol), 41. Krajsa (Válek) – 8. Oravec (Zemeš), 9. Ondrušek (Škultéty, Doskočil), 17. Fumač (Kostka), 46. Fumač (Škultéty).

Zápas o tretie miesto sa začal vo vlažnom tempe. LG sa dostávalo viac do gólových príležitostí a z toho napokon vznikli aj dva góly v sieti Skalice. V druhej časti sa postupne Skalica dostávala viac k slovu a dvoma gólmi v polovici zápasu sa vrátili do boja o medailu. Skalica dokázala v poslednej časti využiť presilovú hru o dvoch hráčoch a vyrovnať na 3:3. O stretnutí napokon muselo rozhodnúť až predĺženie. Hneď v prvej minúte prekvapil skalického brankára Fumač a rozhodol o zisku tretieho miesta pre svoj tím.