Informácie

Written by Super User Category: SK
Published on 31 August 2014 Hits: 4716
Print

Skalica-kladno-titulka-001HBK Hokejmarket Skalica - HBC ALPIQ Kladno 2:1 (1:0), Góly a asistencie: 4. Mikeska (Škadra) – 30. Pospíšil (Štěpaník, Kúdela), 33. Kudela

Finále sa začalo pred zaplnenou športovou halou, kde mala Skalica určite prevahu. Stretnutie sa začalo vo vyrovnanom tempe. Gólový účet otvárali skalickí hráči ako prvý, keď už v 5.minúte po vyhratom vhadzovaní Mikeska skóroval. Kladno sa snažilo ešte do prestávky stretnutie vyrovnať, ale Skalica ich náporu odolala. V druhej časti sa obraz hry nezmenil. Skalickí fanúšikovia si pýtali ešte jeden gól a hráči Kladna sa snažili vyrovnať. Hra sa presúvala z jednej strany na druhú a diváci videli hokejbal na vysokej úrovni, hodný finále Svetového pohára. Kladno v závere odvolalo brankára a 16 sekúnd pred koncom prišiel vyrovnávajúci gól po veľkom tlaku českých hráčov. A keďže gól už v riadnom hracom čase nepadol, nasledovalo predĺženie. V 33.minúte prišla pekná akcia Kladna, ktorá sa skončila víťazným gólom. Kladno sa teda tešilo z víťazstva na turnaji.
HBK Hokejmarket Skalica: Komenda (Petrovič) – Sobol, Babiar, Zelenka, Filo, Janáč, Smetana, Salajka, Mikeska, Martinusík, Kajba, Černek, Rampáček, Kolínek, Patinka, Vadík, Šadra, Polák, R. Smetana, D. Janáč, Petrovič, Krajsa, Válek

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Kudela, Soukup, Pospíšil, Šícha, Izaj, Jelínek, M. Soukup, Hnízdil, Štěpaník, Špaček, Příhoda, Ogurčák, Šrámek, Pražák, Nosek, Kohout, Vondrák, Šťastný.