Informácie

Written by Super User Category: SK
Published on 31 August 2014 Hits: 4218
Print

Obervil-Pruske-titulka-001Oberwil Rebells – ŠK 98 Pruské 1:2 (1:1), Góly a asistencie: 13. Hildreth (Minárik) – 8. Kyselica (Fumač, Bundil), 28. Gavač (Maděra)

V zápase o tretie miesto sa opticky zdalo, že Oberwil začal lepšie, ale skóre otváralo v 8.minúte Pruské. V 13.minúte hrali Švajčiari presilovú hru a ponúknutú šancu na vyrovnanie využili. V druhej časti sa hneď od začiatku hral vyrovnaný hokejbal a šance sa striedali z jednej strany na druhú. V 28.minúte najprv Oberwil strieľa gól, ale švajčiarski hráči nezaregistrovali pískaný ofsajd a tak gól nebol uznaný. Hneď na to prišla veľká chvíľa pre Pruské, keď slovenský tím predviedol perfektnú akciu, ktorú zakončil gólom.
Oberwil Rebells: Sidler (Melliger) – Marty, Bossard, Beiersdorfer, Minárik, Hildreth, Muller, Dobeli, Dumas, Edl, O. Marty, Renfer, Rousal, Tedesco, Keiser, Metroz, Sterchi, Meier, Stucki, Schildknecht, Hausherr, Melliger, Merz

ŠK 98 Pruské: Mišovec, (Moško) – Chotár, Bundil, Doskočil, Kyselica, Juriček, Valášek, Skultéty, Bachynec, Fumač, Vozár, Gavač, Maděra, Lajčiak, Buday (C), Cíbik, Bielik, Jaško