Informácie

Written by Super User Category: SK
Published on 31 August 2014 Hits: 4123
Print

Nitra-Poropojat-titulka-001HBK Nitrianski Rytieri Nitra – Peräpohjolan Poropojat 8:0 (3:0), Góly a asistencie: 4. Thron (Cajchan, Cebo), 10. Hrivnák (Cebo, Beniač), 14. Mráz (Balaška, Čičo), 16. Thron (Tary, Cebo), 19. Cajchan (Cebo, Tary), 20. Mráz (Čičo, Javorčík), 21. Ecker (Hrivnák), 28. Titka (Mráz)

Zápas o piate miesto začal najprv opatrne. V 4.minúte Nitra rozohrala peknú akciu, ktorú zakončili aj úvodným gólom. Fíni sa snažili vyrovnať, ale domáca obrana bola pozorná. V 10.minúte domáci predviedli krásku akciu a stav bol už 2:0. Nitra postupne preberala iniciatívu a kontrolovala priebeh zápasu. V 14.minúte Mráz úspešne zakončoval a pred prestávkou viedli domáci už 3:0. V druhej časti pokračovala Nitra vo svojej hre a súpera nepúšťala do výraznejšieho tlaku. Domáci hráči dobre kombinovali a výsledkom bolo ďalších päť gólov. Nitra napokon porazila Poropojat presvedčivo 8:0. Domáci sa lúčia s turnajom, na ktorom vyhrali šesť zápasov, ale jedna prehra vo štvrťfinále znamená konečné piate miesto.

HBK Nitrianskí Rytieri Nitra: Dubnický (Petrík) – Maxim, Káčer, Martiška, Bujdák, Tary, Balaška, Javorčík, Ladiver, Beniač, Hrivnák, Ecker, Mach, Kučerka, Thron, Cebo, Cajchan, Čičo, Konig, Kašša, Mráz

Peräpohjolan Poropojat: Kuusamo, (Kuru) – Väänänen (C), Kursu, Pietsalo, Kariniemi, Pukema, Rautio, Juvani, Savaloja, Kauvosaari, Nieminem, Kummu, Pietsalo A., Joona, Pohjola, Kuha