Informácie

Written by Super User Category: SK
Published on 31 August 2014 Hits: 2123
Print

obervil-kladno-titulka-001Oberwil Rebells – HBC ALPIQ Kladno 1:2 (1:0), Góly a asistencie: 8. Hildreth (Melliger) – 29. Štěpaník (Hnízdil), 30. Příhoda (Hnízdil)

Prvý semifinálový zápas sa začal v rýchlom tempe a oba tímy hrali zo zabezpečenej obrany. Skóre otváral Oberwil, keď v 8.minúte Švajčiari využili presilovú hru. Kladno hlavne po prestávke vyvíjalo veľkú aktivitu, ale bez streleného gólu. Všetko sa zmenilo dve minúty pred koncom, kedy českí hráči nielenže vyrovnali, ale druhým rýchlym gólom otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Oberwil už nemal čas na vyrovnanie a tak prišiel o postup do finále v samom závere. Kladno je prvým finalistom.

Oberwil Rebells: Sidler (Melliger) – Marty, Bossard, Beiersdorfer, Minárik, Hildreth, Muller, Dobeli, Dumas, Edl, O. Marty, Renfer, Rousal, Tedesco, Keiser, Metroz, Sterchi, Meier, Stucki, Schildknecht, Hausherr, Melliger, Merz

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Kudela, Soukup, Pospíšil, Šícha, Izaj, Jelínek, M. Soukup, Hnízdil, Štěpaník, Špaček, Příhoda, Ogurčák, Šrámek, Pražák, Nosek, Kohout, Vondrák, Šťastný.